LAVIO nová MAZIVA

LAVIO nová MAZIVA

Novinka v naší nabídce – tři nová maziva – MEISSEL PASTE na pneumatická nářadí, ALUMINIUM PASTE pro extrémní teploty a UM Li-2 120 WHITE bílé lithiové mazivo.

MEISSEL PASTE vysokoteplotní pasta na pneumatická nářadí

Vysokoteplotní pasta na bázi hliníku, grafitu a mědi pro mazání zásuvných nářadí a pouzder hydraulických a pneumatických kladiv. Vytváří separační vrstvu proti zadírání a korozi. Snižuje opotřebení zástrčných nástrojů, jako jsou ploché sekáče a špičaté sekáče, rýče, beranidla aj. Pasta je odolná vůči extrémnímu tlaku a vymývání vodou v teplotním rozmezí –20°C až +1100°C. Schopnost oddělení pracovních ploch až do teploty +1100°C. Lavio Meisselpaste je také vhodná pro použití pod vodou. Pevné přísady zvyšují schopnost zvládat vysoké rázové zatížení a zajišťují udržení mazacího filmu při extrémním zatížení. Nepoužívejte na mazání valivých a kluzných ložisek!

ALUMINIUM PASTE hliníková pasta pro extrémní teploty

Vysokoteplotní montážní bentonitová netavitelná pasta na bázi hliníku, která je vysoce efektivním mazivem a antikorozním prostředkem. Používá se na ochranu proti zadírání a korozi součástí, které jsou vystaveny extrémním teplotám v teplotním rozmezí –20°C až +1100°C. Doporučuje se na aplikace, kde použití měděné pasty může způsobit elektrolytickou korozi. Vytváří obzvláště odolnou vrstvu odolnou vysoké teplotě, otěru a vymývání vodou. Pasta se používá k ochraně závitových částí výfukových systémů, brzdových komponentů, šroubových spojení na turbínových krytech, hubicích hořáků, pecích, teplovodních a parovodních šoupátek, boilerech vystavených extrémním teplotám. Ošetřený povrch chrání proti agresivnímu prostředí.

UM Li-2 120 WHITE bílé lithiové mazivo

Univerzální bílé lithiové mazivo pro široké použití v průmyslu, dílně i domácnosti. Je určeno k mazání ložisek, kloubů, čepů a jiných kovových a plastových dílů pracujících při běžném zatížení v teplotách od –30°c do +120°C. Snižuje opotřebení, má dobrou ochranu proti korozi a díky adhezivním přísadám nestéká ze svislých povrchů a je zvláště odolný proti vymývání vodou. Ideální na ozubené a řetězové převody, spínače, ložiska, klouby, převody, pojezdy, panty dveří, mechanismy oken. Bílé zbarvení maziva umožňuje bezproblémovou vizuální kontrolu.

Maziva ihned skladem k zakoupení na naší prodejně Výstavní 2372/22, Ostrava-Mar.Hory

« LAVIO MOTO olejeLAVIO nové průmyslové oleje a maziva »