LAVIO oleje SAE 0W-30 a 0W-20

LAVIO oleje SAE 0W-30 a 0W-20

Výrazně jsem rozšířili nabídku LAVIO nízkoviskózních motorových olejů SAE 0W-30 a 0W-20. Nová řada olejů 0W-30 a 0W-20 pro mazání motorů výrazné většiny nových vozů, pro které jsou tyto nízkoviskózní oleje určeny.

LAVIO SYNTHETIC LL III 0W-30

Automobilový plně syntetický LOW SAPS motorový olej, na bázi PAO Polyalphaolefin, pro prodloužené výměnné intervaly, tzv. LongLife III SAE 0W-30, vyvinutý dle nejnáročnějších požadavků motorů VW. Je určen k mazání nejmodernějších benzínových motorů s přímým vstřikem FSI, naftových motorů s DPF (Diesel Particulate Filter), motorů PD (Pumpe-Düse) s prodlouženými výměnnými intervaly a s nejvyššími požadavky na výkonnost oleje. Syntetická báze oleje s estery a moderní aditiva zajišťují vynikající vlastnosti proti opotřebení, bezproblémové studené starty i v nejnáročnějších podmínkách, úsporu paliva díky snížené viskozitě a optimálním kluzným vlastnostem a prodloužení životnosti motoru i v jízdním režimu START-STOP. Je plně kompatibilní se všemi systémy DPF, TWC, EGR, SCR. Obsahuje moderní aditiva s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu, tzv. Low Saps. Je vhodný pro náročné provozní podmínky, zaručuje plnou ochranu motoru proti opotřebení a korozi. Používá se v motorech s prodlouženým výměnným intervalem až 30.000km, kdy si zachovává výkonové parametry po celou dobu mezi výměnami.

LAVIO SYNTHETIC C3 0W-30

Automobilový plně syntetický LOW SAPS motorový olej, na bázi PAO Polyalphaolefin, pro moderní dieselové a benzínové motory vozidel evropských a asijských výrobců s turbodmychadly i bez nich. Syntetická báze oleje s estery a moderní aditiva zajišťují vynikající vlastnosti proti opotřebení, bezproblémové studené starty i v nejnáročnějších podmínkách, úsporu paliva díky snížené viskozitě a optimálním kluzným vlastnostem a prodloužení životnosti motoru i v jízdním režimu START-STOP. Je plně kompatibilní se všemi systémy DPF, TWC, EGR, SCR. Obsahuje moderní aditiva s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu, tzv. Low Saps. Je vhodný pro náročné provozní podmínky, zaručuje plnou ochranu motoru proti opotřebení a korozi. Používá se v motorech s prodlouženým výměnným intervalem až 30.000km, kdy si zachovává výkonové parametry po celou dobu mezi výměnami.

LAVIO SYNTHETIC C2 0W-30

Automobilový plně syntetický LOW SAPS motorový olej na bázi PAO Polyalphaolefin, pro mazání nejvýkonnějších benzínových a naftových motorů vozů koncernu PSA – Peugeot, Citroën, Toyota, splňujících normu EURO 6. Je určen pro benzínové vozidla a dieselová vozidla vybavená filtry pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter). Je vyroben ze syntetických základových olejů nejvyšší kvality a zušlechťujících přísad poslední vývojové generace – inhibitorů koroze a oxidace, detergentních, protioděrových a protipěnivostních přísad, disperzantů a modifikátorů viskozity. Obsahuje moderní aditiva s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu, tzv. Low Saps. Používá se pro vozidla PSA používající technologie Start-Stop a vyžadující normu B71 2312 nebo B71 2302.

LAVIO SYNTHETIC C5 0W-20

Automobilový plně syntetický LOW SAPS motorový olej, na bázi PAO Polyalphaolefin, pro nejnovější dieselové a benzínové motory vozidel evropských a asijských výrobců s turbodmychadly i bez nich. Syntetická báze oleje s estery a moderní aditiva zajišťují vynikající vlastnosti proti opotřebení, bezproblémové studené starty i v nejnáročnějších podmínkách, úsporu paliva díky snížené viskozitě a optimálním kluzným vlastnostem a prodloužení životnosti motoru i v jízdním režimu START-STOP. Je plně kompatibilní se všemi systémy DPF, TWC, EGR, SCR. Obsahuje moderní aditiva s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu, tzv. Low Saps. Je vhodný pro náročné provozní podmínky, zaručuje plnou ochranu motoru proti opotřebení a korozi. Používá se v motorech s prodlouženým výměnným intervalem až 30.000km, kdy si zachovává výkonové parametry po celou dobu mezi výměnami.

LAVIO SYNTHETIC C2 5W-30

Automobilový plně syntetický MID SAPS motorový olej pro mazání nejvýkonnějších benzínových a naftových motorů vozů koncernu PSA – Peugeot, Citroën, Toyota. Je určen pro benzínové vozidla a dieselová vozidla vybavená filtry pevných částic DPF (Diesel Particulate Filter). Je vyroben ze syntetických základových olejů nejvyšší kvality a zušlechťujících přísad poslední vývojové generace – inhibitorů koroze a oxidace, detergentních, protioděrových a protipěnivostních přísad, disperzantů a modifikátorů viskozity. Obsahuje moderní aditiva s nízkým obsahem sulfátového popela, síry a fosforu, tzv. Mid Saps.

Oleje ihned skladem k zakoupení na naší prodejně Výstavní 2372/22, Ostrava-Mar.Hory

« LAVIO nové průmyslové oleje a mazivaLAVIO SYNTHETIC C3 5W-30 »