Metabond DPFCC, čistič DPF filtrů
Doporučujeme- 3 %250 ml

Metabond DPFCC, čistič DPF filtrů

Metabond DPFCC – aditivum do nafty pro regeneraci a čištění filtru pevných částic

» detailní popis

Kód: 560020
Výrobce: Metabond
Dostupnost: skladem - na prodejně
Vaše cena 339,00  
Ceníková cena 349,00 Kč  
+ -

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Alternativní produkty

Wynn's DPF REGENERATOR
Tip- 15 %
500 ml

Wynn's DPF REGENERATOR

čistič filtru pevných částic (DPF) naftových motorů

474,00 Kč
Koupit 

Metabond DPFCC – aditivum do nafty pro regeneraci a čištění filtru pevných částic. Jedinečná kombinace čistého palivového systému, čistého spalování s nižšími emisemi a katalyzovanými částicemi sazí, která pomůže udržet filtrační jednotku pevných částic, recirkulační systém výfukových plynů (EGR), turbokompresor i jeho variabilní geometrii čisté a bez usazenin. Regenerace při nižší teplotě také zabraňuje nárazovému zahřátí motorového oleje, předčasnému opotřebení a nevede tak k předčasnému opotřebení motoru. Balení ošetří 40 – 60 litrů motorové nafty.

DPFCC Metabond je příměs do motorové nafty na organo-metalické bázi, která se používá jako katalyzátor pro regeneraci filtrů pevných částic. Saze jsou obalené aditivem a při regeneraci se rychleji spalují. Snižuje teplotu vznícení sazí nashromážděných ve filtru pevných částic o 30% – 40%. Optimalizuje pravidelné spalování nahromaděných sazí. Tomuto procesu se říká regenerace filtru.

Výhody

✔ Čtyřnásobně prodlužuje životnost filtru pevných částic. ✔ Zajišťuje úplnou a rychlou regeneraci filtru pevných částic při nízké teplotě. ✔ Snižuje teplotu zapalování zachycených sazí, a tím zajišťuje regeneraci filtru částic při teplotách obvykle vznikajících při normálním provozu motoru. ✔ Eliminuje ztráty výkonu způsobené neúplným spalováním sazí a zabraňuje ucpání filtru pevných částic. ✔ Snižuje emise částic, a pomáhá tak splňovat přísné právní předpisy a omezení škodlivých emisí. ✔ Nejvýhodnější způsob, jak snížit množství sazí bez jakýchkoli změn na palivovém systému. ✔ Použití aditivní regenerace filtrů pevných částic je 5–10krát rychlejší a úplnější. ✔ Bez druhotných emisí.

Využití

Pro všechny vznětové motory (s přímým vstřikováním paliva a turbo motory) se standardním nebo dodatečně vybaveným filtrem pevných částic. Doporučuje se také pro vozidla vybavená systémem AdBlue!

Použití

Použití tohoto výrobku je zvláště důležité pro vozidla používaná v městském provozu na krátké vzdálenosti! Před tankováním paliva nalijte obsah lahve do palivové nádrže. Doporučujeme používat nepřetržitě, alespoň při každém pátém tankování. S přidanou přísadou ujeďte před dalším tankováním nepřetržitě nejméně 30–50 km.

Nepoužívat při provozu na čisté biodieselové palivo. Při smíchání minerální a biodieselové pohonné hmoty se smí použít jen tehdy, pokud není poměr biodieselové složky vyšší než 10%.