Mobil 1 PEAK LIFE RALLY FORMULA 5W-50
- 41 %1 litr

Mobil 1 PEAK LIFE RALLY FORMULA 5W-50

plně syntetický motorový olej SAE 5W-50 pro sportovní a zatěžované vozy

» detailní popis

Kód: 100007
Výrobce: Mobil
Dostupnost: skladem - na prodejně
Vaše cena 224,00  
Ceníková cena 380,00 Kč  
+ -

Produkt je dostupný i v těchto baleních

4 litry838,00 Kč 

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Plně syntetický motorový olej SAE 5W-50 nejvyšší výkonnostní třídy, který motoru poskytuje maximální ochranu proti opotřebení. Olej nejvyšší kvality vyrobený technologií Supersyn, vhodný do atmosférických i přeplňovaných zážehových a vznětových motorů. Jeho výhody vyniknou v těžkých provozních, vhodný do závodních automobilů. Úspěšně se osvědčil a byl prověřen v extrémně náročných závodech NASCAR, kde je oficiálním olejem série.

Koncepce Rally Formula uplatněná v oleji Mobil 1 5W- 50 překračuje požadavky oborových norem a nároky výrobců výkonných přeplňovaných (turbodmychadlem i kompresorem) zážehových a vznětových motorů s technologií víceventilového vstřikování. Mobil 1 Peak Life 5W-50 je zvláště vhodný pro vysoké rychlosti a náročné podmínky spojené s jízdou stylem „brzda – plyn“. Ať už v provozu nebo při závodech, Mobil 1 Peak Life 5W-50 vždy poskytuje mimořádnou kvalitu a výborné mazací vlastnosti.

Olej Mobil 1 Peak Life 5W-50 je sestaven ze speciální patentované směsi syntetických základových složek nejvyšší kvality v kombinaci s protioděrovou technologií Supersyn, což je v současnosti nejprogresivnější dostupná technologie aditiv. Spojení vysoké viskozity oleje Mobil 1 Peak Life 5W-50 s touto technologií nabízí flexibilní ochranu motoru a najde uplatnění v mnoha provozních podmínkách. Tento olej překračuje náročné požadavky oborových norem a je schválen několika významnými výrobci automobilů jako provozní náplň. Automobily s olejem Mobil 1 Peak Life 5W-50 pracují spolehlivě a nezávisle na provozních podmínkách či stáří.

Např. prvonáplň Lexus LFA.

SAE 5W-50; API SM/CF; ACEA A3/B3/B4; MB 229.3; Porsche A40; VW 505.00