O nás

O nás

1992–2023, 31 let na trhu s oleji a mazivy

Firma LAVIO byla založena v únoru roku 1992 jako rodinná firma – sdružení fyzických osob podnikající pod obchodním jménem LAVIO. Od začátku působnosti byla jejím výhradním programem obchodní činnost v oblasti olejů a maziv. Postupem času se stala, vzhledem ke své nezávislosti a šíři nabízeného sortimentu, významným partnerem pro mnoho obchodních společností, sítí čerpacích stanic, autodoprav, servisních středisek, drobných živnostníků a širokou motoristickou veřejnost.

S přibývajícími požadavky zákazníků a s ohledem na vývoj trhu byl sortiment olejů a maziv postupně rozšiřován o další výrobky z oblasti autochemie a autopotřeb a po otevření firemní prodejny také o kompletní sortiment autodílů mnoha značek. Samozřejmostí je odborné poradenství v oblasti maziv a autodílů našimi pracovníky pracujícími v této oblasti více než dvacet let a hlavně nezávislost na obchodním zastoupení jednotlivých značek. Proto Vám vždy dokážeme nabídnout řešení Vašeho problému k Vaší všeobecné spokojenosti a nabídneme Vám produkty několika značek ve stejných kvalitativních specifikacích nebo způsobech použití.

Naší hlavní snahou vždy byl a stále je dlouhodobý oboustranně spokojený obchodní vztah se zákazníkem. Po zpracování poptávky je zákazníkovi připravena nabídka všech olejů, maziv, autochemie a autodílů ve více nabízených značkách. Při vypracování nabídky se neřídíme výhradním řešením jednou značkou olejů či maziv, čímž má zákazník velkou výhodu v hospodárném využití jeho finančních prostředků.

Pavel Vidlář
jednatel společnosti LAVIO s.r.o.