Velkosklad

Velkosklad

Velkosklad

Zázemí vlastního velkoskladu nám umožňuje ihned reagovat na poptávku zákazníka i ve větším množství jednotlivých olejů, maziv a průmyslových kapalin. Na ploše 700 m2 nabízíme velkoobchodním zákazníkům prodej jak balených olejů a kapalin, tak i prodej olejů a kapalin volně do obalu zákazníka. Tímto nákupem má zákazník velkou ekonomickou výhodu nákupu při zachování maximální kvality olejů a kapalin, aniž by jednorázově musel vynaložit velké finanční prostředky a hlavně musel řešit problematiku skladového hospodářství při skladování větších objemů ropných látek.

Pravidelný přímý nákup u rafinérských společností nebo přímý dovoz z centrálních skladů výrobců olejů z celé Evropské Unie nám umožňuje nabízet zákazníkům široký sortiment jednotlivých druhů olejů, maziv, nemrznoucích směsí, technických kapalin a dalšího zboží ve výhodných cenách s dodáním ihned nebo ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Nákupem u nás máte vždy jistotu originálnosti značkového zboží.

Velkou výhodou pro zákazníka je naše naprostá nezávislost na distribuci jednotlivých značkových olejů, maziv a autochemie, proto můžeme zákazníkovi nabídnout široké portfolio jednotlivých produktů tak, aby bylo zachováno co nejvýhodnější hospodářské využití finančních prostředků zákazníka bez jakéhokoli kvalitativního kompromisu. Samozřejmostí je u naší společnosti tzv. „full service“, tzn. dovoz olejů zákazníkovi dle smlouvy, přečerpání olejů do nádrží, kontejnerů či sudů zákazníka a další související služby z oblasti tribotechniky.

 • široký sortiment

  Nabízíme Vám jeden z nejširších sortimentů olejů a maziv v severomoravském regionu nejen pro osobní automobilovou dopravu, ale i pro nákladní dopravu a průmysl.

 • vysoká kvalita

  Pro nabídku jednotlivých produktů je pro nás nejdůležitější kvalita. Nejdeme cestou „nejlevnějších cen za každou cenu“. Naší hlavní snahou je dlouhodobý oboustranně spokojený a výhodný obchodní vztah se zákazníkem, kdy má zákazník jistotu, že nakupuje kvalitní oleje, maziva a technické kapaliny za výhodnou cenu.

 • dostupnost zboží

  Víme, že jedním z nejdražších věcí dnešního světa je čas, proto má zákazník u nás jistotu, že nakoupí ihned, bez objednávání, převážnou většinu námi nabízených olejů, maziv a kapalin. Velká skladová zásoba olejů a kapalin i v kontejnerech a sudech nám umožňuje pružně reagovat na přání a objednávky zákazníků. Proto nabízíme plnění olejů a kapalin do vlastních obalů na počkání (od 20 litrů objemu). Obaly dodané zákazníkem musí splňovat platné legislativní požadavky. Menší objemy než 20 litrů jsou již naplněny v obalech a připraveny k okamžitému prodeji na prodejně Výstavní 2372/22, Ostrava.

 • tradice již 29 let

  Vzhledem k naší obchodní činnosti v oblasti olejů a maziv již od roku 1992 má zákazník jistotu, že je pro nás daleko důležitější spokojenost zákazníka a jeho pravidelné návraty než jednorázový zisk.

 • služby

  Dle uzavřených smluv a dohod s velkoobchodními zákazníky zajišťujeme dovoz objednaného zboží, přečerpávání kapalin a další služby dle individuálních dohod se zákazníkem.